17. júna 2023

Do našej redakcie spravodajstva PRESS.TV Crime, mamička poslala šokujúce video, ktoré zachytáva, ako je dieťa priviazané o postieľku. Tento aktuálny prípad sa odohráva v detskej fakultnej nemocnici v Košiciach. Batoľa má na zápästiach omotaný obväz z oboch strán a priviazané je o postieľku.

Pacientka a hlavne mamička, ktorá si praje ostať v anonymite tvrdí, že dieťa o postieľku je priviazané už niekoľko dni sama nevie z akého dôvodu to personál nemocnice urobilo.“Nie je to moje dieťa ale keď to vidím ide mi puknúť srdce, Bože čo sú to za ľudia v tej to nemocnici !? . Nám rómkam tu nedávajú ani jesť nemáme tu postele iba prístelky ak chceme sa okúpať, alebo isť na toaletu musíme isť na izbu Č. 5 kde sú samé rómske mamičky s deťmi“

Tvrdí žena, ktorá je hospitalizovaná práve v tejto spomínanej nemocnici v Košiciach so svojim dieťaťom. Naša redakcia okamžite kontaktovala vedenie nemocnice aby v danej veci nám poskytlo vyjadrenie no do uzávierky článku sme ho nedostali. Prípad budeme aktualizovať zaujíma sa totiž o neho náš redaktor spravodajstva Erik Hilár Lakatošovie.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Crime

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama