8. mája 2024

Kto by nepoznal komika Pínu ktorý pochádza z Lemešian pri Prešove. Jeho videa zbožňujú nie len deti ale aj dospelí. do Lemešian ho osobne prišli navštíviť herečky Petra Polnišová a Zuzka Šebová,potom čo zistili akú veľkú popularitu majú ich scénky Cuky a Lúky v miestnej rómskej komunite, pričom hlavní protagonisti sú práve Pina a jej amatérske herci a herečky.

Pína v rozhovore pre PRESS.TV potvrdil,že mladý muž menom Rišo,ktorý im videa točil a strihal ich obral o nemalé peniaze ktoré zarábal na YouTube tým, že tam zavesil ich videa. Rišo mal práve protagonistom vyplatiť mesačne iba po 50 eur.

Pravdou však je, že ich videa mali viac než miliónové videnia za niekoľko dní od zavesenia na YouTube čo reálne aj finančne výnosy boli niekoľko násobne vyššie.

Dlhé roky sa o ňom hovorilo, že je homosexuálne orientovaný nech je to už akákoľvek pravdou je, že Pina žije v harmonickom vzťahu so svojou vyvolenou,ktorá pochádza z ich dediny.

Tieto tvrdenia okomentoval sám na tiktoku v živom vysielaní.“Mám ženu neveríte? Vaša chyba ja ju milujem aj ona mňa “ Dodal Pína. Podľa našich informácií Pína už videa točiť nechce.

pozrite si najlepšie videá od Píny

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama