7. marca 2024

Včera 6.3.2024, 33 ročná matka troch deti z obce Ďurkov sa vybrala so svojimi troma deťmi do neďalekého lesa na raždie. Jeden z nich bol aj trojročný Jarko ktorý sa domov spolu so svojimi súrodencami vrátil v doprovode matky. Medzitým ako Simona zakladala oheň v piecke jej najmenší synček zmizol bez stopy. Chlapčeka hľadala celá osada medzitým matka nezvestného dieťaťa zalarmovala políciu.

Podľa vyjadrenia hovorkyne KRPZ Košice, Lenky Ivanovej sa dieťa doposiaľ nepodarilo nájsť polícia a pátrači stále prehľadávajú celú osadu.

Včera (6.3.) popoludní polícia prijala na tiesňovej linke 158 oznámenie o nezvestnosti maloletej osoby. Policajti po nezvestnej maloletej osobe začali okamžite pátrať, do pátrania sa okrem policajtov z priľahlých obvodných oddelení zapojil aj psovod so služobným psom.Záchranári so štvorkolkami, príslušníci HaZZ, dobrovoľní hasiči z okolitých dedín.

Prepátrané bolo nielen blízke okolie či miesta možného výskytu maloletej osoby, ale aj blízky lesný porast, avšak aj napriek snahe všetkých zúčastnených sa doposiaľ nezvestné maloleté dieťa nájsť nepodarilo.

Video nájdete tuhttps://www.facebook.com/share/v/R4gQ5xtXRgpKTXTo/

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama