9. júla 2024

Jedna osoba utrpela zranenia.

Rodina prosí o finančnú pomoc.

20-ročný autista Radoslav zhorel počas požiaru.Ten nestihol v skorých ranných hodinách vyjsť z horiacého domu a tak v ňom zhorel do tla. Žena ktorá prišla s deťmi o strechu nad hlavou, má ešte tri detí s toho jeden má downov syndróm.

Rodina teraz prosí o finančnú pomoc.Keďže o všetko prišla. Ak chcete rodine finančné pomoc, finančné prostriedky posielajte na tento účet.Pri požiari strechy rodinného domu v Červenici našli mŕtveho muža
(Ilustračná fotografia) (Foto: TASR/Pavol Zachar)

Pri pondelňajšom (8. 7.) požiari strechy rodinného domu v osade v obci Červenica v okrese Prešov bol v dome nájdený mŕtvy muž. Informoval o tom operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove.

Hasičom sa požiar podarilo zlikvidovať. Informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove Miroslava Knišová

.Uviedla, že požiar strechy rodinného domu v obci Červenica bol ohlásený po 7.30 h. „Na mieste zasahovalo deväť príslušníkov Okresného riaditeľstva HaZZ v Prešove z hasičskej stanice Prešov s troma kusmi hasičskej techniky a štyria členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Červenica s jedným kusom techniky,“ povedala Knišová.

„Pri požiari bola jedna osoba usmrtená a jedna osoba utrpela zranenia. Išlo o intoxikáciu splodinami horenia. Zranená osoba bola na mieste ošetrená posádkou záchrannej zdravotnej služby a následne transportovaná na ďalšie vyšetrenie do nemocnice,“ doplnila Knišová.

Po lokalizácii požiaru hasiči pomocou termovíznej kamery vyhľadávali skryté ohniská a dohášali ich. „Požiar sa im podarilo krátko po 10.30 h zlikvidovať. Na mieste udalosti je prítomný zisťovateľ príčin vzniku požiaru. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ dodala Knišová.

Pozrite si video

Zdroj: RRVS

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama