27. novembra 2023

V piatok (24.11.2023) dopoludnia došlo v jednej z bardejovských obcí k brutálnemu napadnutiu 82 ročnej ženy a 86 ročného muža. Útok bol natoľko závažný, že napadnutá žena zraneniam podľahla, muž je hospitalizovaný v nemocnici.

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove sa prípadom začal okamžite zaoberať, bolo začaté trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy v časti dokonanom a v časti spáchanom v štádiu pokusu. Po tomto čine bola zadržaná osoba podozrivá zo spáchania skutku, išlo o 25 ročnú ženu, ktorá bola umiestnená do cely policajného zaistenia.

Krajským vyšetrovateľom bola získaná dostatočná dôkazná situácia, ktorá mu umožnila z uvedeného zločinu vzniesť obvinenie zadržanej mladej žene.

Bolo preukázané, že v rodinnom dome opakovane nožom napadla staršieho muža i ženu. Vyšetrovateľom bol spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej ženy do väzby. Polícia na prípade aj naďalej intenzívne pracuje. Informovala o tom dnes pre PRESS.TV Crime,hovorkyňa KRPZ Prešov Jana Ligdayová

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama