6. mája 2024

Mŕtvica jej znecitlivela nohy a Věra sa odvtedy stretáva s ťažkými zdravotnými komplikáciami. Věra je mamičkou 4 detí, z ktorých najmladšia má iba 16 rokov

49 ročná Věra Cinová alias Jasmínka  z Českej republiky bola pred tromi rokmi ešte vitálna žena planá energii. Na sociálnej sieti facebook  s radosťou vysielala pre ľudí pričom im hrala cez play list ich obľúbené piesne.

Jednou z jej pozitívnych vlastnosti je fakt, že vždy pomáhala ľuďom ktorí potrebovali pomôcť či už pri živelných pohromách, alebo v chorobách.

Usporiadavala finančné zbierky, aby sa peniažky dostali tam kam naozaj boli nevyhnutne potrebné. Dnes je odkázaná na invalidnom vozíku a sama potrebuje pomoc od ľudí.

Skolila ju Miešná ischémia.

Keď sa vrátila domov z rehabilitácie z Košumberku skolil ju Covid-19 ktorý jej zmenil celý život k horšiemu. Pozrite si pozorne video v ktorom Jasmínka opisuje svoje nešťastie.   

Ischémia je označenie pre stav, kedy sa niektoré tkanivá alebo orgány nedokrvujú a dochádza k ich poškodeniu. Podstatou ischémie je nedostatok kyslíka a živín v tkanivách. Ischémia môže postihnúť nohy (ischemická choroba dolných končatín), ruky, srdce alebo mozog.

Ak chcete Jasmínke finančne pomôcť kliknite na odkaz ktorý vás presmeruje na oficiálnu stránku znesnáze.

POMOZME MAMINCE VĚŘE POSTAVIT SE ZNOVU NA NOHY!

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/pomozme-mamince-vere-postavit-se-znovu-na-nohy?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0XSmwgkesOQA591Qi9mJeDquBbBJNBaisTBmrk_zw3ARav7CwLbomXni4_aem_Af5yXfBHucPiYPXJ7pHh7j5YfUcaCsmvTNtUdoE_63ktgiKERuNO4ux64jLGbJQo97QCYILOA1wodvn4ifLDkR2G

redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama