4. januára 2024

Naj sexi spevák na rómskej pop scéne Gitanorat vie, čo robí, do spolupráce sa dal s rómskou speváčkou Martou Berkyovou alias Martha, o ktorej málo kto vie, že existuje. Speváčka s vycibreným hlasom podchádza z Naratovíc. Osem rokov býva v Prahe 17 rokov je šťastné zadaná a má dvoch synov.

Rómsku popovu scénu sledovala iba zriedka bola tiež súčasťou projektu „Zpověd.“ Pred nedávnom naspievala dva duety s bývalou superstar Alžbetou Kolečkářovou, z ktorého vzniklo CD-čko. Na svoje spevácke konto má pripísaný aj duet Hasta la vista so spevákom Tommym pieseň je hitom tej to sezóny. Prednedávnom vystúpila aj v rómskej speváckej súťaži ( Miri Gili ) od tej doby dostala chuť sa venovať rómskej hudbe.

Marta má krásny dialekt, ako v Českom tak aj v rómskom jazyku spieva bezchybne a texty v piesňach v oboch jazykoch sú identické zrozumiteľné.
Spolupráca medzi Marthou a Gitanorat bola čisto náhodná Martha mu dala na instagrame folow a on ihneď reagoval tým, že sa jej ozval, ako Martha uviedla pre PRESS.TV dlho na ňu nevedel zohnať kontakt keďže jej piesne poznal túžil s ňou vydať duet.

Slovo dalo slovo a obaja začali spolupracovať na tvorbe piesni, ktorá už čoskoro uzrie svetlo sveta a bude sa volať (Mangav)
Čo v preklade znamená (Prosím) obaja autori piesni sľubujú niečo nové na hudobnej scéne dokonca aj videoklip má byt z iného súdka. Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV.

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama