21. decembra 2023

PO BITKE NIEKOĽKO ZRANENÝCH A BODNUTÝ OCHRANKÁR…. Malá rodinná oslava vyvrcholila bitkou, po ktorej záchranári ošetrovali niekoľko ľudí. K incidentu došlo v sále priamo v centre Popradu. Medzi zranenými bola aj majiteľka sály. Ochrankára zas jeden z bitkárov bodol do brucha. Hlavní aktéri sú už vo väzbe. Píše na svojom webovom portály televízia JOJ

Počas incidentu bola zničená aj hudobná aparatúra znamej rómskej speváčky Dáša Negatív. Majiteľke podniku útočníci spôsobili zranenia v oblasti tváre keď ju zasiahol jeden z predmetov priamo do oka.

Vyjadrenie majiteľky k incidentu zo dňa 26.11.2023 v Redute, Poprad.

Rodina Makulovcov zo SNV a ich príbuzní nám spôsobili fyzické zranenia, psychickú traumu, spoločenskú ujmu a niekoľko tisícovú škodu na našom majetku. Týmto konaním sa sami vylúčili zo zoznamu našich potencionálnych zákazníkov. Toto vyjadrenie nepovažujem za diskriminačné, segregačné ani rasistické. Viera Vajdová

Majiteľka podniku sa po dlhšej dobe včera vyjadrila na sociálnej sieti,že zariadenie podniku bolo zničené za niekoľko tisíc eur.Kontaktovali sme preto pani majiteľku podniku Reduta Celebration v Poprade, aby nám poskytla svoje stanovisko či do budúcna plánuje ešte rómom poskytovať akcie vo svojom podniku.

„Nikdy som nediskriminovala ani nesegregovala ľudí či už podľa farbí pleti ani nijako ináč. V konečnom dôsledku nikdy sme tu taky problém nemali,ale ľudia sú rôzni aj medzi bielymi. Npriek zraneniam ktoré mi boli spôsobené,môj podník je k dispozícii pre slušných ľudí “ Dodala majiteľka podniku pre redakciu spravodajstva PRESS.TV Viera Vajdová.

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama