17. októbra 2023

Falošná intrigánka počas minulého „bez servítkového” týždňa mala byť svojská Renáta z Nitry. Súperov prekvapilo jej víťazstvo, ktoré si podľa nich pre taktizovanie nezaslúžila. Bývala farmárka Jana Kallayová neostala ticho ani po šou a pustila sa do Renáty cez sociálne siete.Dokonca ju vyzvala do ringu do akého to sme sa nedozvedeli, ale evidentne Jana je fanúšička TikToku a tie bizarné výzvy ma pochytene práve odtiaľto.

Kontaktovali sme, preto Renátu, aby nám to celé vysvetlila prečo bola iná než ostatní účinkujúci v relácii Bez Servítky.
“Netaktizovala som! Jednoducho nenavarili dobre to jedlo mi vôbec nechutilo, ale ochutnala som to, aby som mohla aj patrične hodnotiť.Bodovala som podľa zásluhy hodnotila som jedlo prestieranie a čistotu nech sa na mňa nikto nehnevá, ale gádže mali doma špinu a, čo očakávali, že to zakryjem alebo to nebudem hodnotiť? Ja som rómka, ale čisto doma musím mať“ Dodala Renáta pre PRESS.TV.

Kontaktovali sme aj členov zo štábu, aby nám vyrozprávali, ako sa Renáta počas natáčania relácie správala.
“Nemôžeme na ňu povedať jedno zlé slovo bola svojská ak niekto nechce jest alebo mu to jednoducho nechuti nemôžeme do toho zasahovať ani nijako ovplyvňovať účinkujúcich, narušili by sme tak kvalitu formátu, čo by bolo v rozpore s našimi pravidlami súťaže.“Dodala pre PRESS.TV Alexandra Eibnerová z Eibner production   
Nám sa podarilo zistiť, že Jana Káliová mala problémy so správaním už, keď účinkovala po prvý krát v relácii bez servítky. Po finálnej ukončenej relácie sa spolu s jednou z účinkujúcich opili na benzínovej pumpe a nakoniec video, v ktorom jej kolegyňa vystrájala poslala do redakcie Plus Jeden Deň pričom v popise uviedla tak to sa počas súťaže správajú účinkujúci.Prednedávnom na sociaálnej sieti zverejnila petíciu proti Renate aby jej JOJka odobrala výhru. Podľa regulérnej zmluvy o účinkovani v relácii sa to ale nedá hodnotili ju súťažiaci a nie výroba v tomto prípade Renáta žiadne pravidla súťaže neporušila. Video nájdete kliknutin na link

https://www.facebook.com/bezservitkytvjoj/videos/2123973777967008

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama