24. októbra 2023

Nadávky, preklínanie deti,pálenie sviečok,woodu mágia,toto je iba zrnko piesku v morí čo vsetko možné sa poslednom čase deje na znamej sociálnej sietiTikTok.Celá vojna začala kvôli Dianinej pompéznej svadbe.

Adam Turtak kedy si bol dobrý virtuálny kamarát Diany Slepčikovej ktorá sa prednedávnom vydala v Anglicku za sympatického 26.r Nathaniela pôvodom z Nigérie.Na pompéznu svadbu boli pozvaní aj Adam so svojou priateľkou Blankou s ktorou tvoria pár.

Iba si pripomeňme,že Adam mal 13 ročný vzťah so svojim priateľom s ktorým sa rozišiel práve kvôli Blanke s ktoru teraz tvoria pár.Týmto rozhodnutím si obaja našli na TikToku svojich prívržencov ktorí im posielajú gify za nemalé peniaze.

„Ja a Blanka sme mali byť svadobným darčekom pre Dianu mali sme vyskočiť z krabice zároveň to malo byt veľké prekvapenie pre novomanželov,no nevyšlo to podľa našich predstáv.Od samotnej Diany sme sa pozvania nedočkali na svadbu nás pozvala iba Dianina mama a keď sme na TikToku počuli vyjadrenie od Diany, že na svadbu majú ísť iba tí ktorí majú peniaze tak mňa aj Blanku to úplne odrovnalo“ dodal Adam pre PRESS.TV.

Tieto Adamove tvrdenia Diana vyvracia.

„Není to pravda Adam povedal,že nemajú peniaze moja mama im chcela finančné pomôcť lenže oni to odmietli a napokon na mňa urobili stream v ktorom šplnili mňa a celú moju rodinu dokonca to vyústilo do takej miery, že to hraničí s trestným oznámením.Adam sa neštítil vyjadriť, že strčí do úst svoj penis mojej 18 mesačnej neterke.Za také vulgárne vyjadrenia a vyhrážanie si Adam môže ísť posedieť za mreže mal by sa uvedomiť a prestať robiť zlo,lebo zlo sa zlom dopláca“ dodala Diana pre PRESS.TV na margo Adama.

Podľa naších informácií sa včera Adam s Blankou vrátili z Anglická späť do Nemecka kde Adam žije už 13 rokov údajne sa bál o svoj život kvôli vojne ktorú rozpútali na TikToku.

Naša redakcia spravodajstva PRESS.TV disponuje aj videomateriámi z Tiktoku ktoré zo slušnosti nezverejníme. Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama