29. októbra 2023

Včera 28. októbra v Prahe O2 univerzum sa odohralo už šieste vydanie bojovej organizácie Clash of the Stars, kde prebiehali zaujímavé súboje, bizarných zápasov, ale hlavne plný zábavy.

Na tieto bizarné zápasy sa hlásia hlavne Tiktokeri a influenceri, ktorí si na sociálnych sieťach vybíjajú komplexy a nervy. Aj Tik Tok je jednou zo spomínaných sieti kde si svoje výlevy prevažné riešia ľudia ktorí sa nevedia ovládať, napokon im ostáva iba celé si to rozdať v ringu, ktorý stoji nemalé peniaze.

Aj včera si diváci na internete mohli pozrieť bizarný zápas v ktorom súťažili Král Pablo vs. Patrik Corleone Kráľ TikToku len tak-tak, že vyhral nad svojím súperom. Ich začiatok súboja skôr pripomínal komédiu než profesionálny zápas dvoch vymakaných borcov.

“ Je to choré a zahanbujúce keď do ringu vyzývajú takí ľudia ktorí sa vôbec športu nevenujú ani len sporadicky a myslia si, že pouličná bitka a v ringu je to isté no nie je , tam je potrebné mať roky praxe, aspoň v športe, zdravá strava pohyb a nie bôčiky a cigarety.

Ale, ako zábava, sranda O.K podľa toho kto ide, aká je réžia ľudia napríklad Kudlánka keby zápasil s Marekom podnikateľom a Pablo s Patrikom tak by to bolo v poriadku.Hlavne by to boli medzi sebou seberovní súperi aj človek by sa zasmial, ale na Bendu takí neprofesionálny šašovia čo cvičia raz za mesiac a maximálne urobia 20 klíkov tak toto nie! Lebo takým to spôsobom zahanbujú všetkých rómov ktorí sú vtom naozaj dobrí.“ Dodal fanúšik Clash of the Stars Pre PRESS.TV

Clash of the Stars 6 – výsledky

Volák vs. Podhorný
Vítěz: Podhorný vítězí po třech kolech na body
Zmijozel vs. MaxGren
Vítěz: Zmijozel vítězí v prvním kole via TKO
Huhu vs. Kobra
Vítěz: Kobra vítězí v 1. kole via standing guillotine
Bergino vs Riad
Vítěz: Bergino 2. kolo KO
Král Pablo vs. Patrik Corleone
Vítěz: Král Pablo 2. kolo TKO
Snejks vs. Sajmonos
Vítěz: Snejsk 1. kolo TKO
Satnady vs. Playstation Princess
Vítězka: Satnady 1. kolo submise
Rendys vs. Žralok
Vítěz: Žralok 1. kolo KOIcko vs. Lboy
Vítěz: Lboy 1. kolo TKO
Dostálová vs. Zajícová
Vítěz: No Contest – bez výsledku
Karlos Benda vs. Tišer / Maďar / Plzňako
Benda vs. Maďar: 1. kolo KO
Benda vs. Tišer: 2. kolo Submission

Foto Zdroj:https://www.fights.cz/

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama