9. júna 2024

Včera 8 Júna 2024,zmizli pod hladinou rieky Hron dve osoby Marek 21 a Jano 22 roční súrodenci z obce Lontov v Levickom okrese.

Podľa nášho zdroja blízkeho redakcií spravodajstva PRESS.TV a www.crime.sk, sa viacero ľudí včera vybralo kúpať do Šaroviec v rieke Hron,medzi nimi aj bratia Marek a Jano.

V jednej chvíli sa v spomínanej rieke začalo topiť viacero ľudí. Jednému z bratov sa podarilo na breh rieky vytiahnuť do bezpečia až päť osôb. Madzitým sa vrátil späť do rieky pre brata,ktorý tiež pomáhal pri záchrane topiacich sa ľudí,no obaja sa už z vody nevynoril.

Na miesto boli privolaní aj záchranné zložky. Podľa očitých svedkov na miesto nešťastia dorazili iba hasiči,a polícia neskôr aj RZP-čka odmietajú tvrdenia, že na miesto dorazili aj potápači ako uviedli ostatné Slovenské médiá.

Tí na miesto nešťastia dorazili až dnes,pričom momentálne prehľádavajú tok rieky a pokračujú v pátraní po nezvestných osobách.

„Počuli sme, že záchranné zložky sa chcú vzdať pátrania. Sme slušná rodina a chceme,aby v pátraní záchranné zložky pokračovali.“ Dodal pre PRESS.TV a Crime.sk,rodinný priateľ Martin.M

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV a www.crime.sk

Pozrite si archívnu reportáž

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama