27. septembra 2023

VALICE/RIMAVSKÁ SOBOTA / Otrasný prípad vyšetrujú policajti z Rimavskej Soboty. Z pokusu znásilnenia vinia troch páchateľov. Šokujúci je ich vek. Majú 14, 15 a 16 rokov. Oni aj obeť bývajú v jednej osade a dokonca sú príbuzní.

Len 14, 15 a 16-ročných tínedžerov vyšetrujú z pokusu o znásilnenie 25-ročnej Eriky. Chlapci sa k nej v noci okolo pol jedenástej prikradli, keď ležala vo svojom príbytku. Chytili ju za ruky a nohy a stiahli ju na zem. O incidente informuje portál noviny.sk„Chytili ma pod krk, zapchali mi ústa,“ opísala pre portál poškodená Erika.

„Iba toľko som si všimla, ako skáču cez plot. Bála som sa ísť bližšie, aby ma nezabili. Štyria boli,“ reagovala suseda. Tá ich nespoznala, no neskôr vysvitlo, že išlo o miestnych chlapcov z osady. Najmladší z nich bol dokonca jej syn. „Vyšetrovateľ v Rimavskej Sobote obvinil zo zločinu znásilnenia v štádiu pokusu a z prečinu porušovania domovej slobody 3 mladistvé osoby. Sú stíhaní na slobode,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Mária Faltániová. S poškodenou Erikou sme sa rozprávali, no obvinených chlapcov sme v osade nenašli. Vraj sú všetci v škole. „Povedal mi, že on neurobil nič,“ vyjadrila sa matka jedného z obvinených. O ďalšieho z obvinených chlapcov sa starajú starí rodičia. Otec je vo väzení a mama už nežije. Všetci mali byť pod vplyvom alkoholu. Dokonca aj poškodená Erika a jej druh, ktorý pod vplyvom alkoholu zaspal na dvore.

Video nájdete TU-https://www.noviny.sk/krimi/838149-z-pokusu-o-znasilnenie-obvinili-tinedzerov

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama