1. marca 2024

Igor Matovič (Slovensko), poslanec Európskeho parlamentu Peter Pollák, a poslanec za hnutie Slovensko Peter Pollák ml. hrubo a vedome oklamali a zneužili chudobných Rómov. Uviedlo to občianske združenie Únia Rómov na Slovensku, ktoré upozornila na to, že je tu skupina obyvateľov, ktorá nevie, ako prežije sviatky v pokoji, pretože nemá ani na základné potreby ako je napríklad teplé jedlo, bývanie či zimné oblečenie.

Informuje o tom webnoviny  a sita.sk na svojom portály. Podľa  dostupných informácii redakcie spravodajstva PRESS.TV a Crime. Sk

 Šéf Unie Rómov na Slovensku, František Tanko podal na Polákovcov  trestné oznámenie za to, že rómov údajne oklamali počas volieb pričom im mali nasľubovať, že pokiaľ Rómovia budú voliť ich politickú stranu OĽANO každý volič dostane 500 eur ako odmenu. Tanko túto celú vec oznámil prešovskej polícii , ktorá túto záležitosť vedie ako trestný čin podvodu.

To sa ale Pollákovcom vôbec nepáčilo a na Tanka podali trestne oznámenie. Unia Rómov na Slovensku v dnešnom tlačovom vyjadrený pre média uviedli, že  František Tanko bol predvolaný na výsluch pondelok 4.3.2024 o 9.00 na OR PZ v Galante vo veci Trestného oznámenia podľa §196 ods. 2 Trestného poriadku z trestného činu ohovárania podľa §373 ods. 1, ods. 2 písm. c) Trestného zákona.TO podali  poslanci za OĽANO Peter Pollák st. a ml. 

Video nájdete TU-https://sita.sk/romom-stacilo-matovicovho-cirkusu-ziadaju-aby-si-spolu-s-pollakovcami-plnili-predvolebne-sluby-video/

Redakcia spravodajstva a erik hilár Lakatošovie PRESS.TV a Crime.sk

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama