21. novembra 2023

Iba 15 ročná talentovaná speváčka zo Spišskej Belej Vanesa Horáková ma toho viac než dosť. Pre obrovský záujem o jej vystúpenie mladá speváčka nestíha svoje školské povinnosti.Riaditeľka školy obchodnej akadémie ktorú Vanesa navštevuje už druhý rok jej preto navrhla individuálne štúdium. Dôvodom má byť Vanesina zaneprázdnenosť rôznymi akciami na ktorej práve krásna a inteligentná speváčka nesmie chýbať.

Pred rokom a pol o nej nikto nevedel objavil ju rómsky spevák Gipsy Daniel, ktorý je známy medzi rómami nie len na Slovensku ale aj v zahraničí. Daniel Tatar s ňou natočil pieseň zo známej telenovely (skrytá vášeň.) Neskôr sa speváčka vydala na vlastnú sólovú drahú po ktorej kráča až doteraz.

Vanesa Horáková vydala novú pieseň v Anglickom, Slovenskom a v Rómskom jazyku (Me tut kamav) Študentka hotelovej akadémie sa zúčastnila aj v známej šou televízie JOJ Československo má talent v ktorom postúpila do ďalšieho kola. Prednedávnom natočila klip s lídrom a spevákom Českej kapely Dynamic-Láska v aute Zaklincovala to  s Jánom Bendikom s ktorým zaspievala duet. Novinkou je, že Vanesa chystá v blízkej dobe vydať novú pieseň s veľmi známym raperom PATOM.

Speváčka má za sebou v krátkej dobe viac než 200 vystúpení na rôznych akciách a to nie len na Slovensku ale prevažné v zahraničí. Jej verziu piesni FOFO spievajú zahranične spevácke kapacity.   

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama