25. marca 2024

29 ročná speváčka Erika Lacková z Vysokéj Nad Úhom alias Gipsy Erika Bradford.To nemá ani nikdy nemala v živote ľahké. Hoci je dobrá speváčka jej tvár však ľudia väčšinou poznajú iba zo sociálnych sietí.

Talentovaná rómska speváčka svoju kariéru uprednostňuje pred svojimi dvoma deťmi preto ju jej fanúšikovia nemôžu vidieť na rôznych akciách. Ak Erika vydá pieseň tak už to naozaj stojí za to. Texty piesní skladá niekedy s bratom Marekom,ktorému koluje v žilách Vietnamská krv.

Erika pochádza zo šiestich detí mama ich vychovala sama bez otca.Aj vďaka veľkým životným útrapam ktorými si Erika prešla si vo Vysokej Nad Úhom spolu manželom postavili vlastný domček Občas vycestujú do Anglická, aby si zarobili peniažky a následne sa vracajú späť do rodnej viesky.

„Mala som veľa šance aj vystupovať a tak pozvali ma viac krát aj na narodeniny do Cz a tak,ale nešla som nechcem deti ťahať zo sebou to nieje môj štýl a nemam ich kde nechať. Všeci sme inde súrodenci mama je v Cz pracuje tak vies mám aj svoje povinnosti deti chodia do školy upratovať, variť atd nemam 15 rokov ,ale aspoň z domu to robím pesničky venovaňia a tak❤️“ Dodáva speváčka Erika pre PRESS.TV

Jej piesne chytia nejednu zamilovanú ľudskú bytosť za srdce,texty v piesňach sú totiž autentické z realitou keď stratíte lásku skúste si vypočuť jej piesne. Speváčka ma viac fanúšikov na TikToku a facebooku ako na YouTube.

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama