21. októbra 2023

Na Michalovskú nemocnicu Svet zdravia majú ťažké srdcia členovia rodiny Milenkovích z Bračoviec.
Ich 74 ročnú matku prednedávnom hospitalizovali na tamojšom neurologickom oddelení napriek tomu, že mala zdravotné problémy s dýchaním. Dcéra Milada, ktorá sa o matku stará a žije s ňou v spoločnej domácnosti tvrdí, že to, čo si dovolil lekársky a zdravotný personál sveta zdravia v Michalovciach voči jej matke hranici s hyenizmom.

Modriny na rukách a zápästiach jej matky bolo iba zrnko maku z toho, čo tam videla Podľa jej slov si zdravotný personál nevšimol, že ich pacientka mala celý deň povytiahnutú kanylu, ktorá zrejme bola povytiahnutá vlastným zapríčineným, preto medikamenty, ktoré jej boli podávané vytekali von z obsahu. Zaujímavé však je, že personál nemocnie si túto vážnu záležitosť všimol až na druhy deň.
Najväčší šok pani Milada zažila, keď na vlastné oči videla, ako jej matka mala obtočený katéter okolo krku a všetko, čo v ňom bolo vytieklo na ňu.

“To znamená, že sestričky po celú dobu sa na ňu ani len neprišli pozrieť. Primár oddelenia mi oznámil, že mamu si mám zobrať domov, lebo je agresívna, mentálne postihnutá a, že nespolupracuje navyše som sa z lekárskej správy dozvedela, že mama sa v nemocnici nakazila covidom-19 ani sa nečudujem keďže ju dali na izbu s pozitívnym pacientom na Covid. Ďalej dodal, že už dlho žiť nebude a bude lepšie pre nás ak mama skoná doma v kruhu rodiny. Preto som trvala na tom, aby nám bol po prepustení do domáceho liečenia poskytnutý kyslíkový prístroj, čo samozrejme oni odmietli no po mojom naliehaní my ho dali, ale iba toľko, aby mi vydržal na cestu domov aj to som im tam musela nechať svoj občiansky preukaz ako záruku, že im ho do dva dni vrátim. Keď som sa ho opýtala, ako bude bez kyslíku, že, keď bude mať nízku saturáciu tak lekár povedal, že jej ju nemám merať. Po tejto správe, ktorú nám oznámil som mamu zobrala domov a kyslíkovú bombu som jej kúpila sama.“

Dodáva zhrozená dcéra Milada.V danej veci sme kontaktovali aj hovorcu Svet Zdravia no do uzavierký článku sa nám neozval. Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie, PRESS.TV

Pozrite si nasledujúce videa

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama