11. novembra 2023

Prednedávnom sa vydávala bývala gospelová speváčka Diana Slepčíková. Chýr o jej honosnej svadbe obletel celú Európu o Diane a jej manželovi pôvodom z Nigérie 28 ročnom Natanielovi písali aj vďaka našej redakcii spravodajstva PRESS.TV, ktorá článok o pompéznej svadbe zverejnila, ako prvá. Následne o tom písali Slovenské a zahraničné média.

Svadbu aká sa len tak bežne nevidí Dianiny rodičia pred dvoma rokmi vystrojili aj vtedy len 21 ročnému bratovi Štefanovi, ktorý si bral za ženu Radku, ktorá pôvodom pochádza z východného Slovenska, a to konkrétne z Pavloviec Nad Úhom.
Ich svadba rodičov Žanetu a Štefana Slepčikovich loni vyšla na 26 tisíc Libier. Nevestine svadobné šaty s 10 metrovou dlhou vlečkou stali viac, ako tri tisíc libier.

Rodina Slepčíková sa pre PRESS.TV vyjadrila: „Pred dvomi rokmi sme spolu s manželom dostali silný Covid len len, že sme prežili obaja sme sa bály, že už naše deti nikdy neuvidíme a dokonca ani naše vnúčaťa od tej doby keď sme sa modlili k Bohu sme si sľúbili, že ak prežijeme a vyzdravieme z Covidu našim trom deťom vystrojíme veľké svadby dve sa nám už z realizovať podarilo a ďalšia v poradí nás ešte len čaká. Máme ešte jedenú dcéru ktorej do budúcna tiež chceme vystrojiť obrovskú svadbu samozrejme ak nám pán Boh dopomôže zdravie.“

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Mohlo by vás zaujímať

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama