29. mája 2024

Reč je o spevákovi, Nikolasovi Murgáčovi.

Bývalý člen kapely Slovák Band v poslednej dobe začal spodvádzať svojich fanúšikov,ktorí mu za prisľúbenú účasť na akciach poslali na účet i nemalé peniaze.

Až 12 ľudí nám do redakcie spravodajstva PRESS.TV poslali sťažnosti na adresu spomínaného speváka. Tvrdia, že Nikolas Murgáč od nich skasíroval zálohy, no na akcie sa už viac nedostavil.

Martin Kesel alias Maťo Slovák len ťažko lapal po dychu keď ho naša redakcia spravodajstva PRESS.TV oslovila na margo Nikolasa Murgáča

‚Som zhrozený čo sa s ním stalo nechcem sa vôbec k jeho osobe vyjadriť,no v každom prípade v našej kapele skončil pred 3 rokmi práve pre jeho excesie. Nechcem aby ľudia viac spájali jeho meno s našou kapelou. Komu niet rady tomu niet pomocí “ Dodal Maťo Slovák pre PRESS.TV.

Kontaktovali sme preto aj Nikolasa Murgáča aby sa k celéj situácii vyjadri, l bohužiaľ bez odozvy.

„Este včera mi volal ,že zálohu mi vráti ,no nič neposlal pán spevák “ tvrdí Lukáš Haluška zo Stročina ktorého Nikolas obral o 200 eur.

Naša redakcia spravodajstva PRESS.TV eviduje 12 sťažnosti na speváka. Podľa našich výpočtov spevák na zálohach obral ľudí zhruba o 2000 tisíc eur. Či svoje peniaze niekedy podvedení fanúšikovia dostanú späť je však nateraz otázne ❗️❓️

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama