9. marca 2024

Po včerajšom nájdenom telíčku ktoré bolo objavené v katastrálnom území Ďurkov sa rozpútalo doslovne veľké peklo. Rómovia vysielali cez livesteme na Facebook a tiež na tiktoku. Nadávky a vyhrážky smerovali na adresu 33 ročnej matky troch deti. Práve jej pripisovali,že ona môže za smrť jej 3 ročného synčeka Jarka,ktorého po troch dňoch intenzívneho pátrania našli včera bez známok života.

Prípad sledovalo neskutočne veľké množstvo Rómov situácia bola medzi nimi veľmi napätá a to už keď média neinformovali širokú verejnosť, že 3 ročný chlapček sa stratil ešte 6.3.2024,v popoludňajších hodinách. Ako prvý o prípade strateného chlapčeka informovala naša redakcia spravodajstva PRESS.TV a Crime.sk pričom sme kontaktovali kolegov z iných médií aby o prípade informovali na svojich webových stránkach.

Rómovia plakali,modlili sa a cez sociálne siete sledovali pátračov ,dobrovoľníkov,policajtov a ostatné záchranné tými ktorí sa snažili 3 ročného Jarka nájsť.Dva dní a dva noci boli v pátraní bezúspešne. Včera.8.3.2024 nehýbne telo chlapčeka z oblohy zpozorovalo malé lietadlo. Na miesto smerovali všetky záchranné zložky bohužiaľ obhliadajúci lekár skonštatoval, že smrť u 3 ročného dieťaťa nastala po 4 hodinách od jeho zmiznutia tiež nevylúčil cudzie zavinenie a preto nariadil bezpečnostnú pitvu.

Táto správa Rómov natoľko pobúrila,že na matku nebohého dieťaťa nenechali nitku suchú. Na tiktoku vysielali do neskorých ranných hodín a preberali prípad z každej strany tak, že skúsený detektívi by sa museli za seba hanbiť „To ako rómovia šalamúnsky uvažovali a špekulovali akou smrtou mohol 3 ročný Jarko zomrieť „nema v histórii kriminalistiky obdobia.To všetko len aby mali sledovanosť a samozrejme aby dostali zato čo najviac gyftov. „Mali by sa hanbiť takto ponížit človeka a ktomu ešte róma nikto nepoznáte čistú pravdu akobto vlastné bolo a už ste ju všetci označili za netvora a posielate na smrť. Nechcete to radšej nechať čo prinesú výsledky šetrenia?“ Dodala Veronika v komentároch s ktorou samozrejme súhlasíme aj my v redakcii .

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV a Crime.sk

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama