16. októbra 2023

Rozprávková svadba po akej túži každá nevesta sa v sobotu uskutočnila v Anglicku. Pompézna svadba Dianiných rodičov vyšlo na 20 tisíc libier. 24 ročná nevesta pôvodom z Košíc mala troje svadobné šaty jedne z nich boli krvavo červenej farby. Tie stáli 700 libier svadobné šaty ju vyšli na 1750 libier.

S jej 26 ročným manželom Nathanielom, ktorý pochádza z Nigérie sa poznajú rok a pol ich veľká láska prekvitla až do okamihu keď sa rozhodli spoločne pred Bohom povedať svoje ÁNO. Diana v minulosti pôsobila, ako Gospelová speváčka v kresťanskom spoločenstve Haleluja jej nezameniteľný a precítený hlas má medzi poslucháčmi obrovský úspech. So spevom v spoločenstve prestala keď zomrel jej obľúbený pastor. Po čase sa začala venovať TikToku kde spoznala veľa ľudí s ktorými je v každodennom kontakte a práve ani oni na jej svadbe nesmeli chýbať.

Z Kanady priletel aj známi Tiktokér Erik Techiero, ktorý si Dianinu svadbu veľmi vychvaľoval“ Dianu, Lucku, Patrika-Zárezy som nikdy predtým v živote nevidel poznám ich iba zo streamu z TikToku „No musím povedať, že som sa cítil, ako keby som ich poznal celú večnosť sú to skvelí ľudia a som rád, že som ich spoznal osobne.“ Dodal Erik Techiero pre PRESS.TV.
Diana nám tiež prezradila, že jej rodičia mali od začiatku voči Nathanielovi predsudky no keď ho bližšie spoznali aký je to dobrý človek tak zmenili názor a jej manžela si veľmi obľúbili. Na záver Diana odkazuje všetkým ženám aby sa nebalí v stúpiť do vzťahov s multikulturálom ak sa navzájom milujú. Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Video materiál nám poskytol: Peter Body (Body Videography Production) Pozrite si fotogalériu

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama