25. novembra 2023

16 ročného Štefana jeho traja spolužiaci šikanovali každý deň keď bol v škole.Vysmievali sa mu ,bili ho ponižovali,kopali ho a to všetko iba pre jeho nadváhu.

Agresori si to všetko natáčali na mobili a zverejňovali na sociálnych sieťach. Panický a psychický atak zo strany spolužiakov, žiak strednej školy ďalej nezvládol a rozhodol sa ukončiť svoj holý život.

Ešte predtým Štefan zavolal svojmu kamarátovi a oznámil mu čo chce urobiť,ten po ukončení hovoru okamžite kontaktoval Štefanovho otca a všetko mu povedal čo sa jeho syn chystá urobiť.

Keď došli na miesto nešťastia bolo už neskoro iba 16 ročný Štefan skočil pod vlak.Naraz bol taky silný, že jeho telo bolo rozhádzané v okolí niekoľkých metrov od nešťastia.

Rodicia boli natoľko zdrvení, že nedokázali identifikovať telo svojho milovaného syna, že ide o Štefana musel potvrdiť až jeho kamarát ktorému pred nešťastím volal.

Prípad sa stal u Maďarských susedov v meste Sümeg blízko Balatonu

Patnáctiletý chlapec spáchal sebevraždu v Prokopském údolí. Zdrcený otec promluvil o šikaně. Více informací najdete ZDE: https://cnn.iprima.cz/desiva-sebevrazda-15leteho-chlapce-jeho-otec-mluvi-o-sikane-brutalni-utoky-zachytilo-video-418224

Slovenskom otriasol tragický prípad smrti 15-ročného Romana, ktorého ku skoku zo školy dohnala šikana na základnej škole v Parchovanoch, ktorú navštevoval.Žiaci z okna triedy z ktorej Romana bolo vidno ako vyliezol na strechu kričali aby zo strechy skočil,namiesto toho aby mu v tom zabránili.

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama