2. apríla 2024

36 ročná speváčka Andrea Janczarová pôvodom z Haviřova odmietla ponúku ktorú dostala od známeho speváka Michala Davida. Talentovaná speváčka žije už 22 rokov v taliansku pred 10 rokmi súťažila v známej spevackej šou Hlas Československa.

Vtedy sa Andrea dostala do troch finálnych kol,bohužiaľ z tretieho kola vypadla. Keďže bola v tíme Michala Davida a ten v nej videl veľký spevácky potenciál navrhol speváčke rolu v muzikáli nová Kleopatra.

Andrea musela túto životnú šancu odmietnuť. Jej život s vtedajšim priateľom nebol ružový speváčka čelila rôznym životným nástrahám. Jej bývalý partner bol agresívny a Andree robil zo života peklo. Andrea sa vôbec nerozhodovala medzi kariérou úspešnej speváčky a roly matky ktorá sa obetovala a vzdala vtedy úspešnej speváckej kariéry.

Andrea spieva od malička ako 9 ročná počúvala spievala piesne od spevákov vysokých formátov ako je Whitney Huston,Mariah Careya podobne. Jej nezameniteľný hlas dokáže kvalitných poslucháčov hudby preniesť do dimenzie nie len rómskeho folklóru, ale hlavne modernej popovej hudby speváčka je si istá, že zo spevom nikdy nie je neskoro.Preto v poslednom čase začala opätovne písať a tvoriť hudbu.Čoskoro jej nová pieseň cigánka uzrie svetlo sveta. Pieseň a videoklip sa natáčal Rimavskej sobote a to konkrétne rómskej lokalite.

V Taliansku má speváčka za sebou úspešnú šnúru vystúpení s rôznymi skupinami či dokonca s tamojšiou velmi znamou filharmoniou. Pred nedávnom sa Andrea v taliansku vydala za svojho o 2 roky staršieho manžela Emanuela s ktorým má 2 a pol ročnú dcérku Isabel jej najstarší syn z predchadzajucého vzťahu Alessandro má14 rokov.

Speváčka pripravuje nový comeback po celom Česku a Slovensku. Pieseň pod názvom Adadžives čo v preklade znamená DNES speváčka zložila sama a spieva o svojej svadbe. Mi vám už čoskoro priblížime jej veľkú honosnú svadbu,ktora sa uskutočnila v Taliansku za niekoľko desať tisíc eur.

My zredakcie spravodajstva PRESS.TV a Crime.sk jej držíme palce.

Pozrite si jej videoklip

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama