28. novembra 2023

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade na základe preukázanej dôkaznej situácie vzniesol obvinenie trom mužom za zločin ublíženia na zdraví. Ide o mužov vo veku 24,25 a 36 rokov, pochádzajú zo Spišskej Novej Vsí a skutok spáchali formou spolupáchateľstva.
Približne dve hodiny po polnoci, v nedeľu (26.11.2023) v jednom z popradských nočných podnikov, v spoločenskej miestnosti prebiehala rodinná oslava.

Počas nej títo traja muži fyzicky napadli 36 ročného muža zo Spišského Bystrého. Jeden z útočníkov kľačal na mužovi a opakovane ho udieral do tváre, druhý útočník ho kopal do celého tela a tretí, najmladší z nich vzal kuchynský nôž a bodol muža do brucha. Ďalšiemu útoku zabránil muž z Východnej, ktorý vytrhol nôž z rúk 24 ročného muža.

Napadnutý muž utrpel ťažký úraz, ktorý si vyžiada dlhodobé liečenie. Všetci traja útočníci boli políciou zadržaní, boli obmedzení na osobnej slobode a skončili v cele policajného zaistenia. Okresným vyšetrovateľom bol spracovaný podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie obvinených.
Ak sa vina obvineným pred súdom preukáže, za toto nezmyselné a brutálne konanie im hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.Informovala o tom dnes pre PRESS.TV www.crime.sk hovorkyňa KRPZ Prešov Jana Ligdayová. Pozrite si tiež archívne video

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama