3. augusta 2023

Kontroverzný politik Milan Mazurek, ktorý je na Slovensku známy najmä tým, že na margo rómov si chce vybudovať politickú kariéru teraz najnovšie v predvolebnej kampani, vytiahol na svetlo sveta reportáž ktorú odvysielala televízia Markíza, ako jedinec z rómskej komunity odniesol notebook do záložne z projektu, ktorý schválila vláda Igora Matoviča a veroniky Remišovej: Digitálny žiak cieli na všetkých prvákov na stredných školách bez ohľadu na to, z akého pozadia pochádzajú. Premisou je, aby všetci žiaci mali rovnakú štartovaciu čiaru a naučili sa pracovať s výpočtovou technikou, čo bude viac než polovica z nich potrebovať v budúcom zamestnaní. Digitálny žiak, vďaka ktorému sa aj žiaci z chudobnejších rodín budú môcť zapojiť nielen do vyučovania, ale aj do bežného života dnešnej digitálnej doby,“ uviedla Remišová.

V Rokycanoch na Slovensku jedinec z rómskej komunity, ktorý nemal doma čo jesť, dal teda notebook do Prešovskej záložne a nejaký dobrák si ho natočil, že je to notebook práve zo spomínaného projektu, zvukovú nahrávku poslali televízii Markíza, ktorá z toho vypracovala reportáž. Ihneď sa celej veci chopil aj prívrženec fašizmu Milan Mazurek, ako predvolebnú kampaň poukázal na daný problém. Milan Mazurek akosi pozabudol dodať, že tablety a notebooky nedostali iba rómovia v osadách, ale aj nerómovia tiež vo videu, ktorý zverejnil na facebooku zabudol poznamenať, že Slovensko pre zbrojenie na Ukrajine doteraz vyšlo viac než 5 miliárd eur, ktoré my Slováci zaplatíme z dani.

VERONIKA ROZDALA tablety a notebooky!

„Opäť sa ukazuje genialita Matovičovo-Hegerovej vlády, v ktorej Veronika Remišová rozdala tablety a notebooky do osád. Je síce pravda, že takýto nápad normálny človek nedostane, ale pri Veronike a Igorovej vláde sa nemôžeme diviť. Hnutie REPUBLIKA oto šialenstvo zastaví! Neexistuje pre nás možnosť takýmto absurdným spôsobom plytvať peniaze. Osadníci dostanú možnosť pracovať, žiadne iné nezmyselné podpory a zvýhodnenia nebudeme podporovať!“ Píše Milan Mazurek na svojom facebooku v statuse v ktorom zverejnil aj toto video:

Redakcia spravodajstva PRESS.TV a Erik Hilár Lakatošovie

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama