7. mája 2023

Devätnásťročná brnenská rodáčka Lucia Bikárová je známa zo sútaže Česko Slovenská SuperStar. Študentka konzervatória vystupuje, ako popová speváčka, cudzí jej nie je ani rap, ktorý si vyskúšala so spevákom Refew.
Lucia sa v poslednej dobe čoraz viac ukazuje na rôznych rómskych akciách kde prevažné spieva piesne, ktoré sú ošiaľom na sociálnych sieťach, ako napríklad pieseň zo známej telenovely (Skrytá vášeň) najnovšie prespievala aj starý hit od Dary Rolins Arabela.

Prednedávnom speváčka vystúpila na jednej rómskej zábave pričom sledovatelia na TikToku sa nestačili čudovať prečo Luciu chráni až toľko SBSkárov. Dokonca sa v komentároch objavilo, že takú spočetnú ochranku nemá ani prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Podľa jej manažéra Jozefa Šubrta, ktorý sa vyjadril dnes 7.5.2023, pre redakciu spravodajstva PRESS.TV, ide o bezpečnostné opatrenia, ktoré si vyžadujú usporiadatelia počas akcií. Nás tiež zaujímalo či Lucia bola už niekedy v priamom ohrození zo strany fanúšikov. Ten dodal:“ Nie nebola“

Redakcia spravodaqjstva PRESS.TV 

 

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama