22. apríla 2024

36 ročná speváčka Andrea Janczarová pôvodom z Haviřova žije už 22 rokov v taliansku, pred 10 rokmi súťažila v známej speváckej šou Hlas Československa.

Mladomanželský pár  si pre svojich hosti pripravil niekoľko prekvapení,  tie  stali nekresťanské peniaze. Napríklad výstup z mušli vo fontáne  pri ktorom hostia ostali v nemom úžase. Viac ako hodinový ohňostroj. Miesto ktoré si novomanželia vybrali pre uzavretie manželstvá, je v Ríme  veľmi známou destináciou ktorá je pravidelne odvysielaná na televíznom programe Reál Tíme a patri medzi TOP najkrajšie miesta.

Svadobné šaty si nevesta nechala ušiť na mieru u jednej známej módnej návrhárky v Taliansku za 5500 eur  celá svadba stála novomanželov 43 000 eur  

 Andrea sa v taliansku vydala za svojho o 2 roky staršieho manžela Emanuela s ktorým má 2 a pol ročnú dcérku Isabel jej najstarší syn z predchadzajucého vzťahu Alessandro má14 rokov.

Speváčka pripravuje nový comeback po celom Česku a Slovensku. Pieseň pod názvom Adadžives čo v preklade znamená DNES speváčka zložila sama a spieva o svojej svadbe.

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama