27. októbra 2023

Denisu Hutter poznajú užívatelia z TikToku, ako veľmi zlú ježibabu a ženu, ktorá sa zaoberá čiernou mágiou. Dokonca o nej tvrdia, že vystavuje na najviac sledovanú Čínsku sieť deti ktorých ona sama zakliala. Nič s toho čo onej tvrdia ale nie je pravda.

42 ročná Levičanka odišla z domu, ako 19 ročná v zahraničí sa živila, ako erotická masérka neskôr pracovala v rôznych nočných kluboch
Vedľajšiu rolu prostitútky si zahrala aj v jednom Nemeckom filme (Die Frau mit einem Schuh) Miluje herectvo a originálne kostýmy do ktorých sa počas stremovania rada oblieka na nepoznanie. (Pozrite si denisu vo filme od 3 minúty.)

Tak tiež rada pečie torty len tak pre radosť, nie však pre peniaze. Medzi jej najväčšie vychytané kostýmy patrí aj kostým zlej mníšky, ktorá drží v rukách sviecu v tvare penisu a práve tu nastal kameň úrazu. Sledovatelia si onej urobili zlú mienku a vyrukovali na spomínanej sieti so statusmi, že im Denisa vystavuje a preklína deti.

“ Nikdy by som to neurobila ja sa čiernej mágii bojím mám dve 7 a 8 ročné deti, ktoré milujem a tiež sa o nich bojím, ako ostatné matky sa boja o svoje milujúce deti. Robím iba paródiu na to čo v skutočnosti robia iní a hlavne zlí ľudia na Tik Toku.“ Dodala pre PPRESS.TV Denisa Hutter.
My sme zistili, že Denisa je vydatá za Rakušana vlastni dve farmy s domácim dobytkom. Viac, ako sedem rokov pomáha s kamarátkou v Česku a na Slovensku chudobným a chorým ľudom. Naposledy priviezla so svojou kolegyňou do Telgártu viac, ako tónu zemiakov, rôzne druhy potravín a oblečenie.

Denisine kostýmy a torty nájdete v galérii

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama