29. októbra 2023

Pred rokom pani Ivana po skončení pracovnej doby odchádzala domov na kolobežke smerom na vlakovú stanicu. Rutinne nastúpila do vlaku pričom si všimla troch mužov, dvoch z nich veľmi dobre poznala, boli totiž jej susedia s ktorými mala neustále problémy kvôli ich nevychovaným deťom.

Ich nespratníci totiž pani Ivane robili zlé, chodili jej do záhrady a robili tam neporiadok, kradli dokonca jej tam aj občas vykonali veľkú potrebu. Susedské spory vyústili do takej miery, že na nich podala trestné oznámenie.

Títo muži mali z vlaku vystúpiť a následne nasadnúť do auta, ktorý na nich čakal v obci Somotor a následne pokračovať do stanice kde pani Ivana vystúpila. Po ceste domov sa jej vybila batéria na kolobežke počas kráčania si všimla auto, ktoré ju následne vytlačilo z krajnice rovno do priekopy.

Traja muži ju bili hlava nehlavá nemali v sebe kúsok ľútosti voči bezbrannej žene, ktorá následne po brutálnej bitke upadla do bezvedomia. Podľa lekárskej správy pani Ivana utrpela ťažké poranenia, a to konkrétne homú subzygomatickú zlomeninu čeľuste s krvnými podliatinami okolo oči a pod očnicových oblastiach a dolnú subzygomatickú zlomeninu čeľuste.

Pozrite si fotogalériu

Doba liečenia bola lekárom chirurgického odvetvia stanovená minimálne po dobu troch mesiacov. Pani Ivana po brutálnom útoku sa prebrala v neďalekej osade pričom miestni jej tvrdili, že ju zrazilo auto, tá najprv ich verzii uverila no neskôr si na celú udalosť spomenula na polícii zmenila výpoveď.

Polícia v Trebišove však jej verzii neuverila a celú vec zamietla s tým, že Ivana si celú vec vymyslela a trvala na tom, že zranenie utrpela pri náraze s doposiaľ neznámym motorovým vozidlom. Ivana sa preto obrátila na prokuratúru a celú vec žiada ešte raz prešetriť. V danej veci sme oslovili hovorkyňu KRPZ a žiadali o vyjadrenie, no do uzávierky článku sme odpoveď nedostali.Viac sa dozviete z videa.

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.Tv Crime

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama