30. júla 2023

Facebookova stránka Star Dance vznikla vo februári toho to roku, pričom organizátori ponúkli súťažiacim finančnú hotovosť vo výške1500 eur. V prvej sérii si túto výhru odniesla súťažiaca Paulina Mišálkova.

Prednedávnom organizátori Star Dance výhru zvýšili na 2000 eur. Do druhej série sa prihlásil aj talentovaný 23 ročný Košičan rómskeho pôvodu Hugo Pačaj, ktorý si nemalú sumu pripísal na svoje konto. V komentároch na neho Rómovia nenechali nitku suchu, vulgárne mu nadávali a ponižovali ho.Tiež mu výčítali, že si dvojtisícovú výhru nezaslúžil. Hugo napokon na svojom facebooku zverejnil status v ktorom označil rómov za neprajníkov.

Rómska komunita sa môže akurát tak hanbiť namiesto toho aby spolu držali idú proti sebe a závidia si, je jedno kto by to vyhral ľudia by si aj tak našli pripomienky Len nedávno sa skončila internetová tanečná súťaž Star Dance 2 a spustila sa kritika na víťaza Huga Pačaja Star Dance sa bráni ( Vyhral preto lebo dostal najviac hlasov od divákov a komu sa nepáči nech nás nesleduje tu nejde o žiadny podvod ale o realitu ) Dodali organizátori k Hugovemu statusu.

Odkaz na Hugov status nájdete TU-https://www.facebook.com/photo/?fbid=227455960269284&set=a.108474385500776

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama