15. júna 2024

Žbince:

Mala to byť honosná oslava ako sa patrí,ta ale vyvrcholila do nervovéj situácie. Pani Iveta s manželom Marekom svojej jedinej dcérke Jasminke,šetrili peniaze na veľkolepú udalosť svätého prijímania celé 2 roky.

Kateringovu spoločnosť Cilka si objednali pretože,sa im páčila ich výzdoba a krásne dotiahnutá kateringová technika. Preto sa dohodli na 10 tisícovy honorár práve pre spomínanú kateringovu spoločnosť. Predjedlá a hlavne jedla sa mali podávať vo vysokéj gurmánskej kategórií.Záloha vo výške 4500 eur, bola vyplatená pani Cilke za katering ešte pred rokom.

Zvyšok peňazí mali byť spoločnosti vyplatene hneď po hostine. Šok však nastal v deň keď ich 11 ročná Jasmínka sa chystala do plnej parády.Od rána sa v ich dome hemžili vychýrene kozmetičky a kaderníčky,ktorých samozrejme bolo treba aj pohostiť a občerstviť.

Na tieto úkony mala mať podľa dohody na starosti práve kateringova spoločnosť,no do ich domu nikto z nich neprisiel. To už pani Iveta s manželom mali zlé tušenie.

„130 pozvaných hostí čo, keď katering nedorazí vôbec ?Taká hanba a to som si ešte zavolala aj vás oznamuje pani Iveta nášmu redaktorovi Erikovi. Po obrade svätého prijímania konečne o 13:00 hodine do kultúrneho domu v Žbinciach dorazila kateringová spoločnosť Cilka.

Konečne sa všetkým odľahlo, no nie na dlho. Celý katering od samého začiatku bol nepripravený vo všetkom mali veľký chaos. Dokonca nemali továr a ingrediencie na pred jedlo a tak jeden z personálu musel improvizovať a skočiť do neďalekého obchodného reťazca kúpiť Parížsky šalát ktorý podali na tanieri ako v najposlednejšej cenovej kategórii.

Tieto excesie im,ale rodina razantne zatrhla a napokon museli podávať také jedla na ktorých boli dohodnutí. Hostia síce čakali na dobré jedlo do 20:00 hod,ale napokon sa predsa len dočkali.Celá táto pompéznosť rodinu vyšla na viac ako 16 tisíc eur.

Pozrite si reportáž ktorú nahrával redaktor spravodajstva PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama