29. marca 2024

Rómska speváčka Perla a Gipsy Daniel sa topia v nezhodách pre ktoré vznikli medzi nimi hádky. Tie vyústili do takých rozmerov,že Daniel odmieta koncertovať tam kde bude prítomná nevidiacia speváčka Perla.

Celé to malo vzniknúť pre Tiktok na ktorom známy rómski hudobníci mali hrať duel.Ten ktorý prehral mal namočiť chlieb do záchodovej misy a následne ho zjesť a ako keby toho bolo naozaj málo tak na rozválke mali predvádzať praktiky orálneho sexu. To sa Perle ako sledovatelke nepáčilo a cez program pre nevidiacich zverejnila na faceboku a následne na tiktoku status v ktorom na hudobníkov nenechala nitku suchú.

TÍ ju preto zniesli zo sveta vo svojich komentároch.Podľa Daniela to vyvrcholilo tým ako v minulosti ho Perla očiernila pred národom keď Daniel zaspieval s Kajkošom pre jeho kandidatúru na poslanca do NR. Kajkoš vtedy kandidoval za Ficovú stranu SMER.

„Moja 3 ročná dcérka bola v tú dobu operovaná na srdiečko a ďalšiu podobnú a náročnejšiu operáciu mala pred sebou.Robil som všetko preto, aby som si dcérku zachránil som si istý, že by to urobil každý rodič.Perla ma vtedy očiernila, že podporujem Fica a Kajkoša,ľudia mi nadávali a ponižovali dokonca aj moju rodinu,ktorá s tým nič spoločné nemala a to všetko vďaka Perle ktorá sa do všetkého starala “ Uviedol Gipsy Daniel pre PRESS.TV.

Daniel pod Perlin status prenedávnom zverejnil komentár na ktorý speváčka reagovala pozitívne. „Daniel ja ti prajem aby si chodil s malou po lekároch a tí,aby jej povedali ,že sa uzdravila tak ako keď som na tom bola ja, vtedy mi diagnostikovali Dilatačnú kardiomiopatiu a po čase zmizla dodnes si to lekári nevedia vysvetliť ako je to možné!? „

Daniela táto celá záležitosť vytočila natoľko,že Perle odkázal ako si mohla dovolit brať do úst jeho dcérku .A tak si obaja speváci nevedia prísť na meno.Perla pre PRESS.TV uviedla:Preto že som jej prijala boží zázrak má teraz ľudia preklínajú.

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama