18. apríla 2023

Známa rómska diva s Maďarskými koreňmi Gipsy Nicol sa na istý čas odmlčala z rómskej hudobnej scény. Dvôvod bol ten, že speváčka prežívala ťažké obdobie z úmrtia v rodine. Na duši jej nepridalo ani to, že sa rozišla s otcom jej 18 mesačného syna Kenza. Speváčka v poslednej dobe rapídne schudla nám prezradila, že nie je potrebne okolo toho špekulovať skrátka začala menej jesť tiež dodáva, že každé ráno začínala s pitím vlažnej vody. Ako sa zdá pauza od spevu jej veľmi pomohla.

„Chcela som sa venovať môjmu synčekovi pre ktorého žijem, voláme ho postrach Keny. Vďaka mojej skvelej rodine to spoločne zvládame ale už nastal čas sa vrátiť späť a začať tam kde som skončila samozrejme s plným nasadením.“ dodala krásna speváčka pre PRESS.TV

Nás ale zaujímalo či táto kráska nemá niečo spoločne so spevákom Gitano Rat čo v preklade znamená (rómska Krv) „Nie nemám s nim nič spoločne okrem toho, že náš vzťah je čisto pracovný dodala speváčka“ Gitano Rat a Gipsy Nicol natočili k novej piesni aj videoklip, ktorý sa natáčal v Trebišove. Ich fanúšikovia si budú môcť klip pozrieť už čoskoro. Gipsy Nicol budete môcť vidieť už v blízkej budúcnosti v Nitre a Senci.

Klikni na video

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama