16. februára 2024

Na včerajší dlho očakávaný duel na Tiktoku sa len tak rýchlo nezabudne. Náš redaktor spravodajstva PRESS.TV a Crime.sk. Erik Hilár Lakatošovie prijal ponuku od velmi známeho Tiktokéra Adama Turtáka na spoločný duel ktorý bol avizovaný na sociálnych sieťach.

Celý súťažný duel začal včera 15.2.2024 presne o 20:00 hod.Súboj sledovalo viac ako 2000 uzivatelov na Tiktoku. Prvé kolo Erik prehral s Adamom,ktorého ľudia na tiktoku vnímajú ako celebritu a to aj napriek tomu , že si Adam servítky pred ústa nedáva.

Porazený mal zakričať“Jedine Levice a Arietes“a následne strčiť hlavu do múky. Ak by vyhral Erik Adam by musel zakričať „Jedine Erik Hilár Lakatošovie a PRESS.TV „

V tomto prípade vyhral Adam a Erik musel splniť úkol. Posledné dve kolá vyhral Erik no v tomto prípade sa počítalo iba prvé začiatočné súťažné kolo.

Adam, ale Erikovi pripravil veľké prekvapenie a poslal svojich ľudí,aby mu posielali koiny a gyftovali ho. To Erika natoľko dojalo, že počas stremu sa rozplakal a Adamovi poďakoval. Celá súťaž trvala pol hodiny počas ktorej obaja silní súperi vyhaipovali celý Tiktok.

Redakcia spravodajstva a Martina Hanková PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama