17. decembra 2023

Pred týždňom lekári v Anglicku ratovali 3 a polročné dieťa ktoré museli uviesť do umelého spánku. Stacey z ničoho nič ochorela dostala silné teploty ktoré sa vyšplhali až cez štyridsiatky.Dievcatko spočiatku nejavilo žiadne známky ochorenia cez deň sa Stacey hrala a bola veselá,večer keď ju rodicia uložili do postele ju nespoznali.

Pri tak vysokých teplotách dievčatko prestalo vnímať a miestami upadala do mdlob. Na miesto boli privolaní záchranné zložky ktorí nevládne dievčatko uviedli do umelého spánku. Pričom jej diagnostikovali zápal mozgových blán, neznáme baktérie po celej hlavičke,v takom prípade podľa lekárov jej hrozila v telíčku zrazenina krvi.

Celé štyri dni bolo dievčatko v umelom spánku jej rodičia sa za ňu modlili celú dobu aj s ľuďmi na sociálnej sieti za jej uzdravenie. Otec dievčatka bol neveriaci človek no odo dňa keď Stacey ochorela sa modlil za jej uzdravenie aj on plakal a prosil Boha aj samotného Ježiša,aby jeho milované dievčatko uzdravil. Lekári ich pripravovali na to najhoršie.Stál sa zázrak!?

na štvrtý deň sa Stacey prebrala a pýtala si hračky „Bola som pri Ježišovi a bolo mi tam dobre mala som tam plno hračiek Ježiš ma zobral na svoje kolená a keď som utekala do záhrady kričal na mňa Stacey vráť sa musíš ísť dole k mamičke a oteckovi tí na teba čakajú“

„Zmenil som sa už nikdy nebudem hrešiť som rad, že moje milované dievčatko je späť.“ Dodal otec uzdraveného dievčatka pre PRESS.TV

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV.

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama