31. októbra 2023

Snáď každá žena už, ako malá plánovala perfektnú svadbu plnú kvetov, jedla, nádherných šiat a priateľov. Existujú však niektoré náležitosti, ktoré už po generácie nesmú chýbať na žiadnej takejto udalosti.

Tieto tradície sa líšia snáď v každej krajine. Oznámej Tiktokérke Diane Slepčíkovej pôvodom z východného Slovenska žijúcej v Anglicku bolo pre jej pompéznu svadbu v poslednom čase počuť na sociálnych sieťach viac než dosť.

Na svadbe nechýbali ani známy Tiktokéri, ako sú Erik Techiero, Lucka Raien či Zárezy. Okázalá svadba dostala mladú nevestu do veľkých problémov, závistlivci z Tiktoku na ňu nenechali nitku suchú.
Diana sa vydala za veľmi sympatického Nathaniela pôvodom z Nigérie.

S novopečeným manželom sa Diana pozná osemnásť mesiacov pričom si hneď spolu naplánovali budúcnosť. Takú rozprávkovú svadbu si naozaj hocikto nemôže finančné dovoliť.

Aj Nathaniel mal pri sebe svojich príbuzných ktorí sa iba neveriacky prizerali na celý priebeh svadobného obradu a hostiny. (Ako sa hovorí iný kraj iný mrav.) Tamojší muži majú záľubu v ženách plných tvarov, čím je žena robustnejšia tým je pre nich viac príťažlivá. Zrejme aj toto je dno z dôvodov prečo si Nathaniel vybral práve krásnu Dianu s božským hlasom.

Diana v minulosti pôsobila, ako Gospelová speváčka v kresťanskom spoločenstve Haleluja jej nezameniteľný a precítený hlas má medzi poslucháčmi obrovský úspech. So spevom v spoločenstve prestala keď zomrel jej obľúbený pastor.
Najväčším klincom svadobného programu však bol jej redový tanec pri ktorom peniaze lietali vzduchom a vôbec nešlo o malú čiastku.
Honosnú svadbu Diane a Nathanielovi pripravili Dianini rodičia ktorých svadba vyšla na viac, ako 30 tisíc libier.

Pozrite si Dianin redový tanec od stopy 2:40

Video a foto zdroj:

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama