7. januára 2024

Prednedávnom  sme vás informovali o prípade   pričom tínedžeri z Košíc  od strachu pred políciou  skočili do rieky Hornád. Všetkých policajti z vody vytiahli okrem jedného  ktorým má byt pravé 15 ročný Dušan Miko ten im mal ujsť. Potvrdila to pre PRESS.TV, hovorkyňa KRPZ Košice  Lenka Ivanová. K tomu  či po mladíkoch polícia strieľala nám hovorkyňa do vyjadrenia neuviedla.

V predposledný decembrový deň (30.12.) prijali policajti oznámenie, že do vozidla zn. Toyota, ktoré bolo zaparkované v košickej mestskej časti Nad jazerom, mali vniknúť 4 osoby.

Po príchode na miesto bolo od tam prítomných osôb zistené, že od uvedeného vozidla mali po chodníku utekať 4 osoby smerom k rieke Hornád. Osoby boli policajtmi spozorované už v rieke Hornád. Osoby sa podarilo policajtom z ľadovej vody vytiahnuť a bola im poskytnutá pomoc.

Štvrtej osobe sa podarilo utiecť a doposiaľ je na úteku. Po vykonaní neodkladných procesných úkonov za prítomnosti zákonných zástupcov boli podozrivé osoby zo zadržania prepustené. Polícia na prípade intenzívne pracuje, naďalej sú vykonávané potrebné procesné úkony, a nateraz je vec objasňovaná ako priestupok proti majetku.

Polícia podľa vyjadrenia hovorkyne tvrdí, že im Dušan ušiel  zaujímavé je, že do dnešného dňa sa iba 15 ročný chlapec nenašiel ani sa svojim blízkym neozval. Dokonca obaja chlapcovi rodičia tvrdia, že košická polícia ani pátrací tím s nimi nespolupracuje.

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV a www.crime.sk

Pozrite si tiež súvisiaci článok

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama