19. júna 2024

Hanba bratov Bendigovcov v AZ-kvíze. Ján sa vyhováral na trému z Mareša

V špeciálnom diele AZ-kvízu s názvom ČT art kvíz sa proti sebe stretli bratia Ján a Marsell Bendigovci. V súťaži sa im veľmi nedarilo a dokonca samotný moderátor Aleš Zboril im radil správne odpovede. Z Bendigovcov si teraz ľudia robia na internete srandu.

Cieľom AZ-kvízu je po správnej odpovedi získať políčko a spojiť všetky tri strany pyramídy. Bratia však podľa všetkého zmysel súťaže vôbec nepochopili. Zdalo sa tiež, že im nie je jasné, že písmenká na políčku im slúžia ako pomocník správnej odpovede. „Len Honzo, iba taký detail. Ide nám o to, aby sme spojili tri strany toho hracieho poľa. Zatiaľ to tak úplne nevyzerá. Zatiaľ vyhráva čierny,“ vysvetľoval bratom moderátor Aleš Zbořil.

Práve jeho hláška „zatiaľ vyhráva čierny“ pobavila ľudí na internete. Niektorí ju považovali za rasistickú. To ale Ján Bendig odmieta. „Mňa tá hláška pobavila. Bola v danej situácii fakt trefná a zábavná. Nebudem predsa z každej vtipnej vety robiť nevhodnú narážku. Aleš Zboril je jednoducho legenda. Mal dobré hlášky, bavil ma a robí svoju prácu výborne,“ povedal pre Extra.cz starší z bratov. Ľudia si na sociálnych sieťach z Bendigov robia srandu, pretože skoro nič nevedeli. Tomáš Břínek alias TMBK na Instagrame tiež zdieľal niekoľko vtipných koláží.

Marsell napríklad na otázku, ako sa volá známa kontroverzná znojemská umelkyňa, ktorá dodnes poburuje verejnosť svojimi performanciami, pri ktorých je často nahá, odpovedal Britney Spears. A to aj napriek tomu, že iniciály na políčku boli „KO“. Zo svojich nevedomostí si sám robil srandu, keď neustále hovoril, že nevie. Mal ale šťastie, pretože „Neviem“ bola raz správna odpoveď, išlo o názov piesne Hany Zagorovej. Jediné, čo sa Marsellovi darilo, bolo vymenovať krstné mená sestier Kardashianových. V AZ-kvíze nakoniec staršieho brata Jána porazil.

„Keď ste v tom legendárnom štúdiu, počujete tú legendárnu znelku a oproti vám stojí Aleš Zboril, v zákulisí vás pozoruje Leoš Mareš, tak chytíte trému, aj keď nechcete,“ povedal Jan Bendig. Diváci na YouTube chvália výkon moderátora a to, že sa dokázal u takýchto súťažiacich ovládať. „Klobúk dole pánovi Zborilovi. Udržať pokoj, to je na prémie,“ uviedol jeden fanúšik. Ďalší napísal, že ak toto malo zdvihnúť bežným divákom sebavedomie, tak to splnilo účel.

Zdroj:https://www.idnes.cz/zpravy/revue/spolecnost/jan-a-marsell-bendigovi-az-kviz-ales-zboril-ostuda.A240618_085510_lidicky_potu

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama