26. júna 2024

Miško strihá pre radosť no nie pre peniaze !

Striha no neberie zato ani cent.Iba 16-ročný Michal Miko z obce Vyšný Mirošov pri Svidníku,pred prázdninami deviatého ročníka zistil,že ho baví strihať. Najprv si strihanie vlasov vyskúšal na saba a neskôr aj na kamarátov.

Dnes už študent strednej školy vo Svidníku v odbore mechanik strojného zariadenia,strihá ako profesionálny barber. Pri svojej práci používa rukavice a dokonca pracuje aj s britvou.

K Miškovi sa ženú muži z celého blízkeho okolia Svidnického a Bardejovského okresu.Dokonca striha aj deti,čo v tomto prípade znamená,že rodičia svoje ratolesti bezproblémov zverujú do jeho šikovných rúk.

Miško potreboval priestor kde by sa mohol plne realizovať v tom čo ho baví a tak z pivničného suterénu si urobil provizórne štúdio ktoré je síce na pohľad skromné ale všetký nástroje a vlasovú kozmetiku, ktorú používa na strihanie je plné kvalitné a nieje to lacná záležitosť.

„Po čase ak by som si niečo zarobil a usporil tak možno, by som si estetický upravil priestor v ktorom striham,ale v prvom rade sa chystám si urobiť barbérsky kurz.“ Dodáva s odvahou Miško nášmu redaktorovi spravodajstva PRESS.TV, Erikovi,ktorý tiež sa u Miška nechal ostrihať . Véd vonkoncom posúďte sami.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama