10. júna 2024

Brutálny prípad sa mal odohrať ešte pred dvoma týždňami,keď iba 16- ročný Dávid z obce Roztoky pri Svidníku sa vybral za svojou priateľkou do Stropkova.

„Bol som s priateľkou v centre mesta, za ktorou som prišiel do Stropkova.Tamojší zhruba piati až šiesti rómski chlapci dobehli ku mne začali ma biť hlava nehlava. Doteraz nechápem prečo to urobili.!?“ Tvrdí napadnutý chlapec pre PRESS.TV a Crime.sk.

Tínedžer utrpel povrchové poranenia hlavy tiež zranenia v oblasti tváre,ktoré si vyžiadali lekársku pomoc. Prípadom sa zatiaľ polícia nezaoberá napriek tomu,že David celú udalosť nahlásil a podal na agresorov trestné oznámenie Stropkovskej polícii.

Kontaktovali sme preto aj hovorkyňu KRPZ Prešov Janu Ligdayovú a požiadali ju o vyjadrenie v danej veci.

Obvodné oddelenie Policajného zboru  Svidník ako aj Obvodné oddelenie  Policajného zboru  Stropkov preverili udalosti z uvedeného dňa (29.05.2024) a neevidujú žiadne oznámenie ani preverenie v súvislosti s napadnutím 16 ročného chlapca z obce Roztoky. Dodala hovorkyňa KRPZ Prešov Jana Ligdayová pre PRESS.TV a Crime.sk

Záhadou však ostáva ako je možné, že polícia prípad neeviduje napriek tomu, že Dávid celú vec osobné na políciu nahlásil, a v danej veci bol príslušníkom policajného zboru v Stropkove vypočutý.

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV a www.crime.sk

Pozrite si archívnu reportáž

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama