8. júna 2023

Mega škandál, ktorý sa odohral v košickej nemocnici a otriasol celým Slovenskom má dohru. „Hlavný hrdina“, ktorý je zachytení vo videu, ako vláči bezmocného človeka a hlavne pacienta, ktorý potreboval urgentne vyšetrenie sa vyhrážal, neterke autora videa, ktorý ho zverejnila na svojom facebooku. Ten sa jej v správe vyhráža, že si najal právnikov a bude čeliť sankciám.

To či je naozaj autorom správ zdravotný brat je zatiaľ otázne keďže ide zrejme o fejkový facebook. Autorom videa je práve pán Róbert, ktorý dlhodobo žije v Belgicku, do Košíc prišiel na návštevu keďže mal vysoký tlak utekal spolu s manželkou do spomínanej nemocnice na to čo sa mu naskytlo pred jeho očami nikdy nezabudne opisuje svoj nechutný zážitok zhrozený Róbert.

„Zodpovední chcú udalosť ututlať, aj preto sa od piatka nič neriešilo, ale až v pondelok, keď sa začalo vyšetrovanie iniciované vedením nemocnice. Asi o desiatej si ho zavolali námestníčka a vrchná sestra. Personál predpokladal, že budú riešiť Danielov priestupok. Keď sa po relatívne krátkom čase vrátil ku kolegom, povedal im, že mu námestníčka predložila výpoveď s tým, aby ju podpísal.

On to však odmietol a vrátil sa späť k svojej práci. Tým sa to neskončilo. Priebežne si ho nadriadení volali s tým, že na neho naliehali, aby podpísal výpoveď. Dano dokonca hovoril, že spomínali súdnu dohru,“
Informuje o tom https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/pripad-otrasneho-spravania-zdravotnika-kosickej-nemocnici-nadriadeni-zacali-konat

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Crime

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama