17. januára 2024

Rumunska  rómska  šľachta od rozkoše nevie čo so sebou. Ženy v pokročilom veku verejne ukazujú ako na honosných akciách šnupú kokaín. Tieto bizarnosti následne zverejňujú na sociálnych sieťach bez akýchkoľvek predsudkov a strachu pred políciou.

Tvrdia, že sú nedotknuteľní. Predsa len niečo na tom pravdy bude keďže polícia  doteraz voči ním  nezakročila.  Kým doteraz táto rómska  šľachta ako sa sami nazývajú konzumovala iba drahé alkoholické nápoje,  najnovšie im do ich nápojového lístka pribudol aj kokaín. Dokonca o drahej droge ich najobľúbenejší  speváci zložili pesničky  aby dali tým najavo ,že užívanie kokaínu je v poriadku aj keď sa nato pozerajú deti.     

Ich tradičný odev si nikdy neodkladajú ba naopak neodievajú sa  podľa posledného módneho výstrelu aj keď peniaze na to majú držia sa prísnych komunitných zákonov. Majú toľko rýdzeho zlata, že si obyčajný človek ani len nedokáže predstaviť. Ich monumentálne stavby sa jednoducho delia na paláce ich hodnota siaha do astronomickej sumy. Na svete žije okolo 7 miliónov Rómov. V samotnom Rumunsku ich je 1 milión.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV a http://www.crime.sk

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama