28. februára 2024

Mladá talentovaná speváčka Vanesa Horáková  nahrala novú pieseň ktorá je rytmicky viac-menej z iného súdka. V texte piesni  speváčka poukazuje na to, že ľudia by mali držať spolu bez rozdielu na farbu pleti alebo etnika. Melódiu  a text piesni speváčka zložila sama, hudbu jej  zložil  FILIPIANO inšpirovala sa mytom o tom, že Rómovia majú veľké srdcia.

Pieseň( život)  a videoklip   v podaní Vanesy Horákovej  uzrie svetlo sveta už dnes 28.2.2024, v premiére na jej YouTube kanály o 18:00 hod. Na celom projekte spolupracovali Produkcia -Pierre Lexis Choreografia -NORO GROFCIK N dance company. Video klip sa natáčal na jednej z plážovej  časti v Bratislave.

Pozrite si ukážku z videoklipu kliknutim na emblér

Študentka hotelovej akadémie sa zúčastnila aj v známej šou televízie JOJ Československo má talent v ktorom postúpila do ďalšieho kola. Prednedávnom natočila klip s lídrom a spevákom Českej kapely Dynamic-Láska v aute Zaklincovala to  s Jánom Bendikom s ktorým zaspievala duet. Novinkou je, že Vanesa chystá v blízkej dobe vydať novú pieseň s veľmi známym raperom PATOM.

Redakcia spravodajstva a Erik Hilár Lakatošovie PRESS.TV

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama