1. marca 2023

Dve odlišne tvrdenia dve trestne oznámenia v jednej veci. Taká to nezvyčajná situácia nastala včera medzi žiačkou a riaditeľkou základnej školy vo veľkej Lomnici. Diana tvrdí, že ju fyzický napadla riaditeľka školy. Celé sa to malo začať tak, že žiačka sa mala opýtať spolužiaka na akej strane učivo preberajú.

Učiteľka ktorá práve vyučovala hodinu Slovenského jazyka ju upozornila, že za vyrušovanie počas vyučovacej hodiny jej neuzná to, že bola v škole. Následne ju predviedla pred riaditeľkou školy kde nastal problém. Žiačka tvrdí, že ju riaditeľka zbila a päsťou udrela do chrbta. Riaditeľka školy, ale tie to tvrdenia razantne odmieta ďalej deklaruje, že tínedžerka chodí do školy nepripravená a ku všetkému veľmi výstredné oblečená.

Dianina matka je rozhorčená, že nadriadená jej dcéry jej pri brutálnom útoku roztrhala tričko, ktoré podľa jej slov vôbec nie je výstredné ani sexisticke. Pravdou však je, že Diana má podľa lekárskeho nálezu po útoku poškodenú krčnú chrbticu. Ako k tomu to úrazu došlo riaditeľka vysvetliť nevie, miestni obyvatelia žiadajú aby riaditeľka bola zo školy odvolaná.

Kežmarská polícia sa daným prípadom zaoberá potvrdil to dnes pre redakciu spravodajstva PRESS.TV Crime hovorca KRPZ Daniel Džobanik : V danej veci sme prijali dve oznámenia, jedno od rodičov žiačky a druhé od riaditeľky školy. Prípadom sa zaoberáme.

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Crime

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama