9. apríla 2023

33-ročný Pablo zo Sokolova prezývaný aj kráľ TikToku je podľa väčšiny z respondentov hanba rómskeho národa. Tento zvláštny individum sa na TikToku prezentuje, ako najväčší grobian. Vulgárne nadáva mužom ale najviac ženám poniektoré ženy pred ním stratili cudnosť a namiesto toho, aby jeho vulgárne slova vnímali ako urážky tak naopak mu ešte posielajú Gify za nemalé peniaze.

Prezradil na Pabla jeden z jeho sledujúcich na TikToku. Podľa našich zistení si Pablo vďaka Gifom na TikToku zarobí denne zhruba 500 eur. Prednedávnom vo svojom streme priznal, že jedná jeho obdivovateľka z TikToku Hürrem  mu poslala Gify za zhruba dva milióny českých korún.

Tiež označil ľudí ktorí manuálne ťažko pracujú za trubky a lopaty. Jeho cynizmus presahuje všetky medze slušného správania dodal jeden z užívateľov na spomínanej sociálnej sieti. Okrem zarábania si na TikToku si kráľ Pablo príde na svoje aj v ringu v ktorom sa prezentuje, ako majster boxu čí MMA(Ememej) bohužiaľ nič s toho nie je pravdou voči svojím súperom sa vždy v nečakanej situácii zachová, ako najväčší slaboch a znenazdajky na nich pred alebo po finále fyzicky zaútočí ani včera tomu nebolo inak.

Sokolovčan Pablo svoju zákernosť potvrdil 8.4.2023 na deň Rómov v Karlových Varoch po súboji s 28-ročným Jiřím Peterom z Kynšperku, ktorý nad Pablom zvíťazil. Namiesto toho aby Pablo s pokorou a úctou prijal svoju prehru tak urobil pravý opak v nečakanú chvíľu na Jiriho Peteru fyzicky zaútočil.

V aréne nastalo obrovské skandovanie pričom prítomní dali Pablovi jasne najavo, že to čo urobil bolo nešportové a neprofesionálne. Diváci na Pablovi za jeho správanie nenechali nitku suchú. Toto je Trubka a nie Kráľ je to hanba národa a košte kričali rozčúlení diváci potom čo moderátor a rozhodca vyzval oboch superov aby si na konci zápasu v ktorom Pablo prehral urobili fotografiu. Namiesto toho zákerný Pablo fyzicky napadol Peteru.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

 

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama