5. októbra 2023

29 ročný Lacko Lukáš je nezvestný od dňa 01.10.2023, kedy odišiel v čase okolo 10:00 hodine z adresy trvalého bydliska na doposiaľ neznáme miesto a do dnešného dňa nepodal o sebe žiadne informácie. Osoba nevlastní mobilný telefón. Nezvestná osoba trpí rečovou chybou a býva dezorientovaný.
Vykonanými previerkami a opatreniami sa doposiaľ nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať.Popis osoby: Muž je vysoký 158 cm, chudej slabej postavy, čiernohnedé oči, krátke kučeravé vlasy čiernej farby, čierne fúzy a čierna brada ostrihaná na krátko.

Popis oblečenia: Naposledy mal oblečené čierne tričko bez nápisu, modré zošúchané rifle, biele botasky so šnúrkami bez nápisu. Zvláštne znamenia: Na krku na pravej strane má vytetované 3 hviezdy o veľkosti asi 3 cm.

Akékoľvek poznatky k nezvestnému mužovi oznámte na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva PZ Poprad, č. t. 0961 89 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookovej stránky Policajného zboru. mjr. Ing. Jana Ligdayová starší referent špecialista – hovorca

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama