27. mája 2023

Včera 26.5.2023 vo večerných hodinách okolo 21:00 sa podľa nášho zdroja, ktorý poskytol informácie pre redakciu spravodajstva PRESS.TV Crime sa mali dvaja tínedžeri bratranec so sesternicou vybrať pre vodu s károu keďže doma nemali žiadny zdroj vody. Smerovali do rómskej obytnej časti Mlyn. V tu chvíľu sa po ceste na nich rútilo veľkou rýchlosťou osobné motorové vozidlo značky BMW, ktoré ich zrazil. Po príchode zachranárov už obe deti nejavili žiadné známky života.

BMW-čko ich časti tiel doslova na ceste rozhádzalo poniektoré končatiny  sa našli aj blízkosti cintorína, šoférovať mal 20 ročný mladík. Spolujazdec vodiča bol  jeho otec obaja pochádzajú z obce Trhovisko. Na známej sociálnej sieti sa špekuluje o tom, že motorové vozidlo značky BMW mal viest práve otec vodiča, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. Či sú tieto obvinenia pravdivé!? To už preveruje polícia.

Galéria

Podľa doterajších zistení vodič (2003) vozidla zn. BMW, ktoré včera večer viedol v smere od obce Slavkovce na obec Zemplínske Kopčany, sa počas prechádzania miernej ľavotočivej zákruty pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke, neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a približne 50 m od začiatku obce zrazil 2 chodcov – maloleté osoby (2011, 2008), ktorí pravdepodobne kráčali oproti idúcemu vozidlu.

Obe maloleté deti utrpeli pri zrážke zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste dopravnej nehody podľahli.
Vodič a spolujazdec (1985), po dopravnej nehode boli posádkou RZP prevezení do michalovskej nemocnice. Dychová skúška u vodiča prítomnosť alkoholu v jeho dychu nepotvrdila.
Na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok v jeho organizme mu bol v nemocnici odobratý biologický materiál. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania. Informuje o tom polícia SR na svojej facebookovej stránke. Foto zdroj: Polícia SR Košický kraj https://www.facebook.com/KRPZKE

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Crime

 

 

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama