3. augusta 2023

Slovenku Ninu Z. (35) podľa informácií BILD dobodali na smrť v jej panelovom byte v Chemnitzi.
Chemnitz (Sasko) – Kto zabil Slovenku Ninu Z. (35)? Dva dni po nájdení tela v paneláku sa polícii napokon podarilo dolapiť podozrivého.

Ma nim byť jej priateľ, ktorý pochádza z Veľkej Idy. Ten mal Ninu dlhodobo biť a týrať, Susedia ich často počuli, ako sa nahlas hádajú.
Svedkovia tiež uvádzajú, že 35-ročný muž sa presťahoval do Chemnitzu len pred niekoľkými týždňami. Vo štvrtok v noci okolo 3.00 h niekoľkých susedov zobudil strašný krik. „Potom nastalo veľké ticho tak sme išli spať ďalej. „povedal sused pre BILD.
Nina bola so svojou sestrou, ktorá býva tiež v Nemecku dohodnutá, že pôjdu spolu kúpiť novú kuchynskú linku, keďže Nina už niekoľko dni nebola prihlásená na facebook a nedvíhala telefón Nininé príbuzní zalarmovali políciu a záchranárov. Hasiči napokon jej telo objavili v obývačke – ležala na bruchu s vonkajšími zraneniami. Pravdepodobne bola už niekoľko dní mŕtva. V pondelok polícia v okolí hľadala vražednú zbraň – podľa informácií BILD však zatiaľ neúspešne.
“Bola to krásna moletná žena pozrite sa čo s ňou ten čudák urobil tak to ju zničil“ opisuje Ninu jej veľmi dobra kamarátka, ktorá sa s jej smrťou nevie vyrovnať. Už zajtra 4.8.2023, telesné pozostatky Niny prevezú domov do Jasova.

Zdroj:https://www.bild.de/

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama