11. decembra 2023

44 ročný muž zo Sobraniec bol na základe získanej dôkaznej situácie obvinený z trestného činu ublíženie na zdraví, ktorý spáchal v súbehu s trestným činom nebezpečné vyhrážanie. K uvedeným skutkom došlo v utorok (05.12.2023) podvečer, v jednom byte na Ul. Vihorlatskej, v Snine. Sobrančan vošiel do bytu a začal slovne napádať tam žijúcich manželov vo veku 63 rokov.

Došlo aj na fyzické ataky, začal s mužom, ktorého udieral a kopal. Z kuchyne vzal útočník dýku, ktorú priložil mužovi ku krku s tým, že ho zabije a vyhodí z balkóna. Žena sa snažila tomuto konfliktu zabrániť, no ani ju útočník neušetril od úderov a ani vyhrážok, že aj ju zabije, pričom po celý čas mal  dýku v ruke! Konanie 44 ročného muža vzbudzovalo u manželov strach o život, agresívneho muža sa veľmi báli.

Obaja napadnutí utrpeli pri tomto incidente viacero zranení, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. Prostredníctvom linky 158 bola udalosť ohlásená na políciu, ktorá okamžite zasiahla. Po príchode na miesto bol 44 ročný muž zadržaný a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Prípad vyšetruje poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Snine, ktorý na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie. Obvinenému mužovi v prípade preukázania viny pred súdom, hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Informovala o tom pre PRESS.TV www.crime.sk hovorkyňa KRPZ Jana Ligdyová Foto: Lustračné

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama