18. apríla 2023

Na facebookovej stránke Marketplace sa objavujú množstvo zaujímavých inzerátov. V prevažnej väčšine ide o predaj akože značkovej obuvi a oblečenia. Naivný kupujúci si mysli, že práve keď si tovar objednáva roby dobre, veď za takú super cenu by nikde inde značkovú obuv alebo oblečenie nekúpil.

V tom lepšom prípade kupujúci dostane tovar, ktorý si objednal na dobierku no to čo  obsahuje balík vás niekedy môže poriadne nazlostiť, alebo aj rozosmiať. V tom druhom prípade riskujete, že už nikdy späť svoje peniaze nedostanete a s tovarom sa môžete rozlúčiť. Toto sa stalo aj Kristiánovi zo Švedlára, ktorý svojej manželke objednal práve zo spomínanej facebookovej stránky Marketplace tenisky značky Nike no to čo mu doručil kuriér po otvorení balíka ho poriadne naštvalo.

“Objednal som to pre manželku keďže má veľkosť obuvi č.35 a takáto veľkosť sa v obchode ťažko zháňa tak som si povedal urobím jej radosť aj cena bola dobra tak som jej ich objednal. Keď som kontaktoval predajcu čo mi poslal odpísal, že zrejme došlo k omylu a viac už nekomunikoval.“

Dodal Kristián pre našu redakciu spravodajstva PRESS.TV Crime.
Našej redakcii sa podarilo zistiť, že pofidérny predajca, ktorý má sídliť na adrese a pod firemnou značkou
Ani vlastne neexistuje L4GP Wolín Podzávos375 Čadca predajca v inzeráte uvádza, že je z Prešova po kliknutí na jeho profil zistíte, že ide o Chaitanya Chowdary z Indie.

Suviciace

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Crime

Zdieľať

Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Facebook

Mohlo by vás zaujímať:

Reklama